Sokak Basketbolu Ve Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Kayıtları Başladı

İnegöl Belediyesi tarafın düzenlenen sokak basketbolu turnuvası ve kurumlar arası voleybol turnuvası için kayıtlar başladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Ağu 2018 / Sal 17:43 |
/ 1.905 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediyesi’nin Belediyespor organizasyonu ile düzenlediği kurumlar arası voleybol turnuvası ve sokak basketbolu turnuvası başlıyor. Sokak basketbolu turnuvası 6 Eylül Perşembe günü başlayıp 8 Eylül Cumartesi günü sona ererken, voleybol turnuvası ise 11 Eylül Salı günü start alacak. Voleybolda bitiş tarihi katılım sayısına göre belirlenecek.

SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI 6-8 EYLÜL TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, sokak basketbolu turnuvası ve kurumlar arası voleybol turnuvasına ilişkin yaptığı açıklamada, her iki turnuva için de kayıtların Belediye Spor Salonunda alınmaya başladığını söyledi. Taban, “Sokak basketbolu turnuvamız bu yıl; minik erkekler, küçük erkekler, yıldız erkekler, genç erkekler ve büyük erkekler olmak üzere 5 ayrı kategoride düzenlenecek. Sokak basketbolu turnuvasına katılmak isteyen vatandaşlarımız 5 Eylül 2018 Çarşamba 17.00’a kadar Kültürpark içerisinde bulunan Belediye Spor Salonuna başvurarak kayıtlarını yaptırabilir. 5 Eylül Çarşamba günü 17.00’da her takımdan 1 temsilcinin katılacağı teknik toplantı ve kura çekimi yapıldıktan sonra turnuva müsabaka programı açıklanacak. Grup müsabakaları 6 Eylül Perşembe akşamı 19.00’da oynanacak ilk müsabaka ile başlayacak ve 8 Eylül Cumartesi akşamı oynanacak son müsabaka ile de sona erecek. 8 Eylül’de oynanacak finaller sonrasında yapılacak ödül töreni ile turnuva sona erdirilecektir” dedi.

VOLEYBOL TURNUVASI 11 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
İnegöl’de geçmiş yıllarda büyük ilgi gören kurumlar arası voleybol turnuvası hakkında da bilgi veren Başkan Taban; “Kurumlar arası voleybol turnuvamız ise 11 Eylül Salı Günü start alacak. 10 Eylül Pazartesi günü 17.00’a kadar Belediye Spor Salonunda kayıtlar alınmaya devam edecek. 10 Eylül tarihinde 17.00’da her takımdan 1 temsilcinin katılacağı teknik toplantı ve kura çekimi yapıldıktan sonra 11 Eylül’de turnuva start alacak. Voleybol turnuvasının final tarihi, katılımcı takım sayısına göre belirlenecek” açıklamalarında bulundu.

Geçmiş yıllarda ilçe halkının büyük ilgi gösterdiği turnuvaların bu yıl da aynı coşkuyla gerçekleştirilmesini beklediklerini ifade eden Alper Taban; “İlçe halkımızdan, kurumlarımızdan, sivil toplum örgütlerimizden turnuvamıza katılmak isteyenler kayıt tarihleri içerisinde başvurularını yaparak bu organizasyonun bir parçası olabilirler. Amacımız burada özellikle gençlerimizi sporun içerisinde tutabilmek olduğu gibi, aynı zamanda her yaştan bireye bu heyecanı yaşatabilmek” diye konuştu.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.