Tayland’lı İş İnsanlarından Kapı Dünyası’na Ziyaret

Tayland’da orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, Türkiye’de aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar ile işbirliği yapmak amacıyla geldikleri ülkemizde, sektörün öncü firmalarından Kapı Dünyası’na ziyaret gerçekleştirdiler.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Eki 2019 / Sal 12:35 |
/ 12.572 Kez Okundu
| |
Sektörel işbirliği kapsamında ülkemize gelen 30 kişilik Tayland’lı iş insanı heyeti, İstanbul Üniversitesi-Hacettepe Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümü Öğretim Görevlisi Prof.Dr. Nadir Ayrılmış rehberliğinde ilk olarak, 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve İnegöl’den de katılımcı firmaların yer aldığı İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarını ziyaret ettiler.

Tayland’lı heyet fuar gezisinin ardından ülkemizde orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile işbirliği kapsamında, kapı ve dekorasyon üretimi konusunda sektörün öncü firmalarından Kapı Dünyası´na gezi düzenlediler. Tayland’lı heyete 12 bin metrekarelik üretim tesisini gezdiren Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özdemir, üretim aşamaları ile ilgili geniş bilgiler verdi.
Kapı, kişiye özel tasarımlar ve özel projelerin üretildiği tesislere hayran kalan heyet, misafirperliklerinden dolayı Hakan Özdemir’e hediye takdim ettiler.
Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.