Tebrikler öğrenciler, teşekkürler hocam

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9-C sınıfı öğrencileri bugün başlattığı küfür etme ağzını kirletme kampanyası ile takdir topladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
13 Ara 2019 / Cum 18:52 |
/ 7.608 Kez Okundu
| |
Son yıllarda öğrencilerin ağızlarından düşürmediği argo cümlelere dikkat çekmek ve argo kullanımının önüne geçmek isteyen Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9-C sınıfı “öğrencileri küfür etme ağzını kirletme” kampanyası takdir topladı.

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Fatma Doğlar Dağ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bugün 9/C sınıfının önderliğinde harika bir çalışma başlattık okulumuzda. Küfür etme ağzını kirletme sloganı ile başlattığımız bu proje ahlaklı nesiller yetiştirme adına çok önemli. Biz # Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak diyoruz ki küfür kimseye yakışmıyor. Ama en çokta asalet, nezaket ve zarafet timsali olan kadınlara yakışmıyor. O halde küfür etmiyor, argo konuşmuyor ve konuşanları kibar bir dille uyarıyoruz. Bu güzel etkinlik sebebiyle tüm 9 /C sınıfını kutluyor güzel kızlarımın gözlerinden öpüyorum.” İfadelerini kullandı.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.