Türkiye’nin 5’inci yüz nakli Recep Sert boşanıyor

Türkiye’nin 5’inci yüz ve ilk çene nakli yapılan Recep Sert ile eşi Esma Sert, 6 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
22 Şub 2020 / Cmt 12:35 |
/ 12.706 Kez Okundu
| |
Esma Sert, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, yaşanan süreçte çok yorulduklarını, yıprandıklarını, arkadaş olarak kalmaya ve yollarına bu şekilde devam etmeye karar verdiklerini yazdı.
 
 
 
Esma Sert, mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
“İkimiz de çok yorulduk. Geçmişten bu zamana kadar yaşadıklarımız bizi çok yordu ve yıprattı. İnanın dışarıdan hiçbir şey göründüğü gibi olmuyor. İçinde bambaşka şeyler yaşanıyor. Evet çok sevdik, çok severek evlendik. Çok güzel günler yaşadık. Bu sıkıntılı zamanların yanında da bizim dünya güzeli bir kızımız oldu. Recep yaşamadığı mutluluğu benimle yaşadı. Biz arkadaş olarak kalma, bundan sonra yolumuza bu şekilde devam etme kararı aldık. Kızımız için ikimiz de elimizden geleni yapacağız. Recep kötü biri değil, bizim bu kararı alma nedenimiz başka sebepler. İsteyen istediğini düşünebilir. Bugüne kadar kimseyi takmadım, bu saatten sonra da takmam. Bundan sonra Recep de her konuda benim yanımda bende onun yanındayım, arkadaş olarak.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.