Ümit Özdağ ile İnegölspor'un rakibi arasında gerginlik

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa'da yaptığı konuşmada, 'Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz.' ifadelerini kullanmıştı. Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı ise bu sözlere 'Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır'a gösterelim sana.' cevabını vermişti. Elaldı'nın paylaşımını yanıtlayan Özdağ, 'Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım.' dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
08 May 2023 / Pzt 19:22 |
/ 12.858 Kez Okundu
| |
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaklaşan seçim öncesi Bursa’da yaptığı konuşmada “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz.” ifadelerini kullanmıştı. Amedspor cephesinden bu ifadeye, “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana.” yanıtı verilirken, Özdağ’dan paylaşım gecikmedi.

“GELECEĞİM VE ADINI DİYARBAKIRSPOR YAPACAĞIM”

Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı sosyal medyadan Ümit Özdağ’ın konuşmasını paylaşarak, “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana. Bütün teşkilatınla gel. Bizim bir sözümüz var sana da söyleyelim; biz tek siz hepiniz. Bir daha takımımın adını ağzına alınca 7 defa ağzını toprakla yıka, su ile çalkala sonra ağzına al Amed’i” paylaşımında bulunmuştu. Ümit Özdağ ise bu paylaşıma, “Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım.” ifadelerini kullanarak cevap verdi.

ÜMİT ÖZDAĞ NE DEMİŞTİ?

Ümit Özdağ, Bursa’da yaptığı konuşmada, “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz. Diyarbakırspor ligde yerini alır ama Amedspor’a izin vermeyiz.” ifadelerini kullanmıştı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.