Umuteli Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Veren elin erdemi ile alan elin duasının buluştuğu yer olan Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yeni sistemi ile yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
29 Kas 2019 / Cum 18:39 |
/ 2.127 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediyesi Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yıllardır süren sistemli çalışması ve yaptığı yardımlar ile ihtiyaç sahibi ailelerin hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Son dönemde sistemsel anlamda değişimlerin olduğu Umuteli, Belediye Ek Hizmet Binasının zemin katında hizmete başladı.

Yeni sisteme geçişi ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara kişiye özel olarak hazırlanan alışveriş kartları teslim edildi. Yeni sistemde aileler İnegöl genelinde ihaleyle belirlenen 9 marketten gıda ve temizlik ürünü alışverişlerini mesai saati ve hafta sonu sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla yapabilecekler. Gıda, giyim, yakacak, evde bakım, engelli araçları, medikal gereçler, muhtaç asker aile yardımları gibi birçok alanda hizmet veren Umuteli, yeni sisteme geçiş ile birlikte İnegöl Belediyesi Ek Hizmet Binası zemin katta hizmet vermeye devam ediyor.

DAHA İYİ KOŞULLARDA HİZMET
Yeni yerinde hizmetine devam eden Umuteli hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Alper Taban, “Umuteli Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yardımlarına tüm özverisiyle devam ediyor. Bizler çalışmalarımızı insan merkezli olarak sürdürüyoruz. Bu anlamda müdürlüğümüz yeni yerinde koordineli ve yeni sistemiyle birlikte daha etkin, daha iyi koşullarda ailelerimize ulaşıyor. İhtiyaç sahibi ailelerimiz başvuruda bulunmak, dosya durumlarını öğrenmek ve taleplerini iletmek üzere müdürlüğümüze gelebilir, ihtiyaçlarını bildirebilirler. İmkanlarımız doğrultusunda taleplere yetişmeye, hakkaniyetli olmaya ve yardımların doğru sevk edilmesi noktasında özveri göstermeye gayret ediyoruz. Yeni yerimizin, yeni sistemimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.