Vatandaş isyan etti çözüm bekliyor

Yıllardır kanayan bir yara haline gelen ve gerçekleştirilen çözüm çalışmalarında hiçbir sonuç alınamayan Vehbi Koç okulu önündeki trafik probleminin vatandaşlar çözülmesini istiyor. Ortaya çıkan görüntü ise Hindistan’daki trafik karmaşasından farksız.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Kas 2018 / Per 13:12 |
/ 13.368 Kez Okundu
| |
Vehbi Koç İlkokulu’nda sabahçıların dağılıp; öğlencilerin okula geldiği saatlerdeki trafik sıkışıklığı velileri isyan ettirdi. Veliler, Emniyet Müdürlüğü’nün hemen arkasında yer alan sokakta 12.40-13.00 arasında trafik polisinin görev yapmasını istiyorlar.

TRAFİK KARMAŞASI

Vehbi Koç İlkokulu’nda her gün saat 12.40-13.00 saatleri arasında yaşanan trafik karmaşası bir türlü çözülemiyor. Fuar döneminde ve sonrasında çadırların sökülmeye başlandığı bugünlerde trafik adeta kilitleniyor.

EMNİYETİN HEMEN ARKASINDA

Emniyet Müdürlüğü’nün hemen arkasında yer alan sokakta yaşanan trafik sıkışıklığı ise henüz müdürlüğün gündemine düşmedi. 20 dakikalığına bir polis memurunun görevlendirilmesi ile sorunun çözüleceğine inanan veliler, Emniyet Müdürlüğü’nden yardım istiyor.

TRAFİK KİLİTLENİYOR

Sabahçı olan çocuklarını almaya gelen veliler ile öğlenci çocuklarını okula bırakan velilerin araçlarının yanında servisler ve fuardaki mobilyalarını götüren mobilyacılar, park halindeki araçlarla daha da daralan sokakta tam bir sinir harbi yaşıyor.

ADIM ATIN

Veliler, her gün yaşanan trafik karmaşasının son bulması için bir adım atılmasını bekliyor.  

TABELALAR ÇÖZÜM OLMADI

Okulun olduğu bölgede park yapılmaz tabelaları asılsa da hiçbir yaptırım olmaması dolayısıyla bu kurala kimse uymamakta.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.