Verilen sözün üzerinden 2023 gün geçti

DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay verilen hızlı tren müjdesini hatırlatarak iktidar partisini eleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
24 Kas 2021 / Çar 13:51 |
/ 5.301 Kez Okundu
| |
DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
Hızlı tren çok hızlı geçtiği için göremedik o sebeple fotoğrafını çekemedik…
Kusura bakmayın..
Dolayısıyla o tarihte çıkan bir haberin görselini sizinle paylaşabiliyoruz..
Hedeflerinin 2023 olduğunu söyleyen iktidar partisinin İnegöllü siyasetçilerinin verdikleri bir vaadin daha üzerinden 2023 gün geçmesine rağmen herhangi bir sonuç alınamadı..
 
Dönemin iktidar partisinin milletvekili 10 Mayıs 2016 tarihine İnegöllü Mobilyacılara Müjde vermişti…
 
İNEGÖL’E ÖZEL İSTASYON
 
İnegöl’e özel istasyonun kurulacağını ifade eden Şahin “İnegöl’e yaklaşık 22 kilometre mesafede yükleme için özel bir istasyon yapılacak. Bunun projesi de hazırlandı. Fabrikalardan ürünler  kamyona gerek kalmadan doğrudan vagona yüklenecek, yeni istasyonda vagonlar doğrudan tren katarına eklenecek. Bursa-Gemlik hattı gibi, tarım ve sanayi taşımacılığı yapılacak. Yenişehir ve İnegöl’ün 2 OSB’sini kapsayacak şekilde planlandı. Uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için maliyette 1 Cent ya da 1 Dolar çok önemli. Sanayicinin masrafını kamunun minimalize etmesi gerekiyor ki rekabet gücü maksimum şartlarda olabilsin.
 
Demişti..
 
Şimdiki dönemin milletvekili de arada bir müjde veriyor ama zaten yapmadıkları yapmayacaklarının teminatı olduğu için onları da ileride hatırlatacağımızı düşünüyor ve de İnegöl için üzülüyoruz..
Verdiği sözü tutan , tutacağı sözü veren bir yönetim anlayışıyla 2024  yerel seçimlerinde DEVA kadroları ile buluşacak olan İnegöl için umutluyuz..

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.