Vildan Yılmaz Gürel İnegöl’ün sorunlarını dinledi

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, İnegöl’de görev yapan basın mensuplarıyla bira raya geldi. Gürel, “Kabına sığmayan kent İnegöl için kolları sıvadık, bismillah diyerek yola çıktık” dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Tem, 2018 / Cmt 17:04 |
/ 18.517 Kez Okundu
| |
Orhan İnegöl Köftecisi’nde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan’ın selamlama konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Alper Taban, “Vekilimiz vesilesi ile bir araya geldik. Ben de ilk göreve başladığımda basın mensuplarımızla istişarelerde bulunmuştum. Şehre değer katan, yaptığımız icraatları en doğru şekilde anlatabilmenin yolu buradan geçiyor. Her zaman önemsediğimiz gibi bugün de Milletvekilimiz atlamamış. Katkı ve destekte bulunanlara teşekkür ederim. Yanlışlarımız olabilir, aldığımız kararlar bazen isabetli olmayabilir, bunları yazabilirsiniz, hiçbir eksiklik yok. Yapıcı olması durumunda kendimize dersler çıkarabiliriz. Beraberinde öneriler de olursa mutluluk duyarız” dedi.
 
İNEGÖL'Ü DAHA ÜST SEVİYELERE ÇIKARACAĞIZ

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, “27. dönem Bursa ilimizin milletvekili olarak sizlerle ilk defa bir araya gelmenin sevincini yaşıyorum. 2002 yılından itibaren tarafıma tevdi edilen tüm görevleri bu partinin bir neferi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın samimi ve fedakâr davasının bir gönüllüsü olarak yerine getirdim. Daha önce yine sizlerle yaptığımız söyleşilerde ifade ettiğim gibi hiçbir beklenti içinde olmadan, görev istenmez verilir kaidesine bağlı kalarak her vazifeyi yerine getirdik. Hemen her adımında sırtını millete dayayan bir geleneğin temsilcisi olan partimizin 24 Haziran'daki seçim öncesinde İnegöl'de büyük bir ilgi ve alakanın olduğunu biliyorsunuz. Buna müteakip tarafımıza Genel Merkezimiz tarafından adaylık görevinin verilmesi ile beraber gerek diğer vekil adayı ve tüm aday adaylarımız, gerek teşkilatlarımız, ana kademeler, kadın ve gençlik kollarımız, ilçe yönetimlerimiz, mahalle temsilcilerinden sandık başlarında görev yapan müşahitlerimize kadar partimize ve liderimize yakışan, Bursa'mıza yakışan bir seçim kampanyasından alnımızın akıyla çıktık. Yeni sistemin kuruluşu itibariyle ülkemizi yepyeni aydınlık bir gelecek bekliyor. Daha çok üreten, daha çok çalışan ve daha fazla gayret sarf eden bir sistemin ilk adımı göreve getirilen kabinenin açıklanması ve Bakanlık teşkilatlarının yeniden dizayn edilmesi oldu. İnanıyorum ki, ilerleyen süreçte taşlar tam anlamıyla yerine oturduğunda millet iradesine tahakküm koymayan, 5 yıllığına performansına ve icraatlarına bakılan, kucaklayıcı, bütünleştirici bir yönetim anlayışı ile tanışmış olacağız ve en önemlisi bir Türkiye klasiği haline gelmiş hantal bürokratik yapı tarihe karışacak. Seçim bölgelerimizi temsilen yemin töreni sonrasında Bursa'mızı ve seçim bölgemiz İnegöl'ü daha üst seviyelere çıkaracak çalışmalar için vekil arkadaşlarımızla beraber istişarelerde bulunduk. Bursa, parlamentoda AK Parti dönemlerinde kimliğine yakışır bir kararlılık ve güçlü kadrolarla temsil edilmiştir. Bu dönemde de bu temsiliyetin fazlasıyla gerçekleşeceğine inancımız tamdır. Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında ihtisas komisyonlarıyla daha güçlü bir temsiliyet oluşturmak amacıyla görev aldık. Vekil arkadaşlarımızla beraber görev aldığımız 10 ayrı komisyonda hem ülke siyaseti hem de bölgesel sorunlar ve yerel sıkıntıların daha hızlı iletilmesi, tartışılması ve çözüme kavuşturulması noktasında gayret göstereceğiz. Şahsımın bizzat gönüllü olarak tercih ettiği ve nihayetinde görev aldığım Sağlık, Aile Çalışma ve Sosyal İşler komisyonunda sadece Bursa Milletvekili olarak değil aynı zamanda bir hukukçu olarak görev yapacağım. Yine bir anne olarak toplumun en önemli kesimini oluşturan aile mekanizmasının yasal güvence ve özel bir komisyon marifetiyle korunması, sürdürülebilirlik kazanması adına yapılacak çalışmalara katılmak beni ayrıca mutlu etmiştir. “

DANIŞMANLARINI TANITTI

Vildan Yılmaz Gürel daha sonra basın mensuplarından İnegöl’de yaşanan sıkıntıları dinledi. Konuşmaların ardından Gürel danışmanlarını basın mensuplarına tanıttı.
Gürel’in İnegöl’deki danışmanının Seçkin Yıldırım olduğu öğrenildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.