Yeni İMOS Yönetim Kurulu Projeleriyle İnegöl’ü Kalkındıracak

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
11 Haz 2024 / Sal 13:00
/ 3.990 Kez Okundu
| |

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) Başkanı Uğurtan Turgut, kahvaltılı toplantıda yeni yönetim kurulunu tanıttı ve gelecek projelerini açıkladı.

Geçtiğimiz Perşembe günü seçilen yeni İMOS Yönetim Kurulu, basın mensuplarıyla buluşarak hem tanışma hem de gündem değerlendirmesi yaptı. Başkan Uğurtan Turgut, yaptığı açıklamada genç, dinamik ve proje bazlı çalışmayı seven bir ekip olduklarını vurguladı.

Turgut, konuşmasında şunları söyledi: "Yeni seçilen İMOS Yönetim Kurulu olarak, şehrimize ve sektörümüze faydalı işler yapmak için yola çıktık. Hepimiz bu şehrin, bu sektörün, mobilyanın parçalarıyız. Yıllardır buradayız, buradan ekmek yiyoruz, bu şehirde yaşıyoruz. Tekrar ediyorum, yegane motivasyonumuz şehrimize ve sektörümüze faydalı işler yapabilmek."

Yeni yönetim kurulunun gençlik ve dinamizmi ile dikkat çektiğini belirten Turgut, deneyimsizlik iddialarını da reddetti. "Yönetim kurulumuzda benimle birlikte yer alan bütün arkadaşlarım, alanlarında uzman kişiler. Tamamı kendi firmalarını başarıyla yönetmiş, kaliteli işler yapmış, hem personel yönetimi hem de finans yönetimini başarıyla gerçekleştirmiş insanlardır," dedi.

Başkan Turgut, İnegöl'ün kalkınması adına yeni projelerle yakında basın ve kamuoyunun karşısına çıkacaklarını belirterek sözlerini tamamladı. "Hep beraber İnegöl’ü kalkındırmak adına projelerle karşınızda olacağız. Tekrar teşekkür ederim," dedi.

İnegöl Mobilya Sektörü İçin Yenilikçi Projeler

İMOS, yeni yönetim kurulu ile birlikte İnegöl mobilya sektörünü daha ileriye taşımak adına birçok yenilikçi projeyi hayata geçirmeyi planlıyor. Bu projeler, hem sektöre hem de şehre büyük katkılar sağlamayı hedefliyor.

Yeni yönetim kurulu, mobilya sektöründe kalite ve sürdürülebilirlik konularına odaklanarak, İnegöl’ü ulusal ve uluslararası alanda daha güçlü bir konuma getirmeyi amaçlıyor.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.