Yeni şube müdürüne ziyaret

Domaniç ilçe milli eğitim müdürlüğünden inegöl ilçe milli eğitim şube müdürlüğüne atanan Halil İbrahim Zengin’e yönelik hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Mar 2018 / Paz 12:56 |
/ 1.021 Kez Okundu
| |

Yapılan ziyaretle ilgili açıklama yapan indak başkanı Varol yılmaz kıymetli hocam ile 2013 yılında arama kurtarma derneğimizin temellerini birlikte atmıştık,  kendisinin inegöl eğitime değer katacağına eminiz. 

Allah yardımcısı olsun hayırlı görevler nasip etsin,biz ekip olarak burada kendisine çiçek takdim etmedik Davetlere çiçek götürmek ince bir davranış lakin bazı anlar vardır o çiçek sıradanlaşır ve  bazı günler  vardır önemini gittiğiniz kişiye o günlerin önemine binaen bir hediye götürmeniz daha isabet olur. 
Bizler ziyaretlerimizde bu günlerin önemine binaen silahlı kuvvetlerimize destek olmak için mehmetçik vakfına ziyaret ettiğimiz kıymetli insanın adına bağış yaparak gidiyoruz  , Bir parçada olsa Mehmetçiğimize şükranlarımızı sunuyoruz, Rabbim ordumuzu her daim muzaffer eylesin diye konuştu. 

Şube müdürü Halil İbrahim Zengin ise ziyaretlerinden dolayı indak ekibine teşekkür ettiReklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.