Yeniceköy yolları asfaltlanıyor

İnegöl Belediyesi, Yeniceköy’de 27 dekarlık alanda satıh kaplama çalışmalarına başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Eyl 2018 / Çar 17:31 |
/ 1.205 Kez Okundu
| |
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, ” Mahallemizdeki 28 sokakta hemşerilerimizin yazın toz ve kışında çamurdan mağdur olamamaları için sathi kaplama (soğuk asfalt) uygulamasını hayata geçiriyoruz” dedi.
Büyükşehir kanunu ile Yeniceköy’ün mahalle statüsüne geçtiğini ifade eden Taban, “Yeniceköy’ü çok farklı hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Hizmet binamızla, Fatma Göztepe Huzurevi, Bilgi Evi, su, kanalizasyon, arıtma, çocuk parkları ve mahalle otoparklarımızla, doğalgazın getirilmesiyle Yeniceköy’ü önemli hizmetler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız hizmetler ile Yeniceköy’ümüz İnegöl Belediyesi’nin farkını hissediyor” açıklamasında bulundu.
Şehrin dört bir tarafında sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarımızın devam ettiğini belirten Taban, “Bugünde Yeniceköy mahallemizde toplam 28 sokakta 27 dekar alanda yaklaşık 4000 m uzunluğundaki yollarda ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Burada yürütülen sathi kaplama (soğuk asfalt) çalışmasının belediyemize yaklaşık maliyeti 600 bin TL’dir” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 20 Eyl 2018 / Per 05:34
aynen öyle yenice inegöle bağlandı ortalık çöp alanına döndü bazen 2 günde bazen 4 günde bir çöpler toplanıyor büyük başarı İnegöl adamlar çalışıyor haklarını yememek lazım