Yerel Kültür Derneği’nden Valiye ziyaret

İnegöl Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Bayram ve beraberindeki bazı dernek yöneticileri, Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Ara 2016 / Cum 15:50 |
/ 238 Kez Okundu
| |

Vali Küçük'ü makamında ziyaret eden İnegöl Yerel Kültür Derneği yöneticileri, istişarelerde bulunarak dernek ile ilgili bilgiler verdi.

ÇOK VERİMLİ BİR GÖRÜŞME OLDU

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İnegöl Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Bayram, "Valimiz Bursa'ya geldiğinden beri hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istemiştik ama art arda gelen olumsuz olaylar nedeni ile bu ziyaretimizi gerçekleştirememiştik. Bugün nasip oldu. Bugün valimizi ziyaret edip hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik hem de derneğimiz ile ilgili bilgiler verdik. Çok verimli bir görüşme oldu. Bizleri sıcak karşılamasından dolayı sayın Valimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

ŞEHİT OLMAYA HAZIRIZ

Son günlerde yaşanan hain terör saldırıları ve Fırat Kalkanı Operasyonu'nda Şehit olan askerlerimiz ile ilgili de konuşan Bayram, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: "İstanbul ve ardından Kayseri'de kalleşçe, haince saldırılar gerçekleştirildi ve akabinde de Fırat Kalkanı Operasyonu'nda askerlerimiz şehit oldu. Bizlerin her zaman söyledi bir söz var; bir ölür bin doğarız. Bu vatan için abdestini alıp canını verecek milyonlarca insan var. Gerekirse hepimiz Şehit olmaya hazırız. Bu vatanı kimseye yar etmeyiz. Milletimizi böldürmeyeceğiz ve her zaman olduğu gibi bu olaylarında milletçe üstesinden geleceğiz. Ben Şehitlerimize Allah'tan rahmet, dost ve yakınlarına sabırlar diliyorum" dedi.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.