Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür Ve Yaşatma Derneği Başkanı Faruk Toptaş yaptığı açıklamada zaman birlik beraberlik zamanıdır dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
28 Şub 2020 / Cum 19:48 |
/ 2.351 Kez Okundu
| |
İnegöl Ertuğrulgazi Kültür Ve Yaşatma Derneği Başkanı Faruk Toptaş  şu ifadeleri kullandı;
Ülkemizin milli birlik ve beraberliğini, bölünmez bütünlüğünü garanti altına almak için İdlib’de kahramanca bir mücadele veren askerlerimize yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Ülke olarak tek vücut olmamız gereken; her türlü görüş ayrılığını bir kenara bırakıp milletimizin, devletimizin arkasında olmamız gereken günlerden geçiyoruz. Türkiye, necip milleti ve tüm askeri güçleri ile bu hain saldırıya karşı vatan müdafaasını istisnasız gerçekleştirecek ve tüm sorumlularını cezalandıracak güce sahiptir. Derneğimiz, tüm üyeleri ile birlikte Devletimizin ve Milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğünün devamı adına Devletimizin alacağı her kararı desteklemektedir. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır.
Yaşadığımız acının tarifi yoktur. 33 şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı dileriz. Yaralılarımızın en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Devletimizin, bu saldırıya gereken cevabı, tam bir milli birlik duygusuyla en sert şekilde vereceğine yürekten inanıyoruz. Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun.
 
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.