Ziya Çalışkan’dan usul tepkisi

Listesindeki usul hatası yüzünden Mobilyacılar Odası seçimlerine giremeyen Ziya Çalışkan, yaşananlara tepki gösterdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Oca 2018 / Pzt 16:35 |
/ 8.773 Kez Okundu
| |

3. Kez girdiği mobilyacılar odasında usul hatası yüzünden seçime giremeyen Ziya Çalışkan yazılı açıklama gerçekleştirdi.

Ziya Çalışkan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Usul hatası yüzünden, ‘Başkan Ziya Çalışkan’ı üste yazmadığım için seçimlere girmedik. Burada ben beklerdim ki koltuk hırsı değil insanlık kazansın. Sekreter Kamuran beye talimat verilip; odaya inip bilgisayardan çıktısının alınmasının sağlamasını beklerdim. Hatanın düzeltilmesini beklerdim. 19 sene olacak. Ben değil biz noktasına çoktan gelmeliydik”

 

“En azından konuşma yapmamıza müsaade edilebilirdi. Eksiklerinizi görüp ona göre yolunuza devam edebilirdiniz. Projelerini dinlerdim. Biz de projelerimizi paylaşırdık. Üyelerimizi çok seviyorum. Allah onlardan razı olsun. İnegöl’e yakışmadı ama koltuk hırsı bu. Hayırlı olsun”Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.