Nefes nefese
13 Mar 2023 / Pzt 19:54
/ 347 Kez Okundu
| |

İnegölspor’un ligde bulunduğu konum itibarıyla artık her maçı zor. İşte o maçlardan biride Arnavutköy  maçıydı ki bunda rakibin play-off’u kovalaması işimizin zor geçeceğinin işaretiydi. 

Maça da iyi başlamadık. Fakat taraftar desteği sonrasında takım biraz kıpırdadı ki, ondada gol geldi. Şunu atlamayalım, kazanmamıza rağmen, bu kadroya rağmen oyun olarak çok gerideyiz. Tesellimiz 2. yarı kötü olsakta her maçtan puan almayı başardık. 
Savunma ve orta sahada sorun olmasa da maalesef kanatlardan bir türlü istediğimizi yapamıyoruz. Forvette ise Ermec'i tartışıp konuşmaya bile gerek yok. Niyazi’nin golü de ona yazar. Fakat Metincan ve Alperen Pak kalitelerinden uzaktı. Yılmaz müthiş oynadı. Sonradan oyuna giren Yusuf Ziya çok iyiydi. Ayrıca bana göre Bahadır oyunda süre almalıydı. Yani sağ bek oyuna alıp sağbeki öne atıyorsan tartışmaya açık çok konu var demek. 

Kazandık, nefes aldık. Hele ki maçın bana göre serseri kurşun gibi sahada dolanan hakeme rağmen bundan dolayı takımı tebrik edelim ve aynı ciddiyetle Menemen maçını kazanıp Urfa deplasmanına daha rahat gidelim.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.