İsmail DURMUŞ | TÜM YAZILARI
ismail@inegolonline.com
Eklenme: 30 Eki 2020 / Cum 16:28
A A / 1194 Kez Okundu
| |

İnegölspor’da para var huzur yok!

Son birkaç yıldır maddi sorunlar yaşayan İnegölspor, son kongrede göreve gelen Kani Ademoğlu ve yönetimi ile bu sorundan kurtulacak gibi duruyor.
 
Son açıklamasında borcu 1 milyon liranın altına düşürdüklerini söyleyen Kani Ademoğlu, üstün mali başarıya rağmen başkan olarak bir türlü huzuru ve mutluluğu yakalayamadı.
 
Mutluluğu yakalayamamasının en büyük sebebi, kendisi ve yönetiminin kongre sonrası yükselen egosu oldu.
 
Osman Özdemir’e futboldan çat-pat anlayan herkes karşı çıkarken inatla takımın başına getirildi. Yapılan transferlerden Ali Aydemir hariç maalesef hiçbiri İnegölspor’un aradığı kalitede oyuncular değil.
 
Sezon başında transfer edilen 13 oyuncunun 10 tanesinin sezon sonu takımdan gönderileceğini düşünüyorum. Takımın performansı yönetimin maalesef futbol takımını yönetmekten bu görüntüsüyle çok uzak olduğunu gösteriyor.
 
Bu futbolcuları kim nerede izledi ve transfer etti? Osman Özdemir’e şiddetle karşı çıkılmasına rağmen neden ısrarla getirildi? Haftalardır soruduğumuz bu sorulara cevap veren yok.
 
Sezon başı yapılan açıklamalarda, şeffaf olacağız, düzenli basın toplantıları yapacağız, takımla ilgili fikirler alacağız diyen yöneticiler şimdi nerede?
 
Ben yaptım oldu mantığıyla takım yönetilmez. Böyle yaparsan parada mutluluk getirmez.
 
İnşallah İnegölspor birkaç hafta içinde ateş hattından kurtulur, bizde başka şeyler konuşmaya başlarız. Kalın sağlıcakla…