Cumhuriyetin 100’üncü yılında Ümit’ten özel kutlama

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Cumhuriyetin 100’üncü yılında Ümit’ten özel kutlama
#Sağlık | İHA
11 Ara 2023 / Pzt 11:01
1 dk okuma / 3 Kez Okundu
| |

Özel Ümit Hastanesi doktorları ve ortaklarının katılımı ile Cumhuriyetin yüzüncü yılı, düzenlenen özel gecede coşkuyla kutladı.

Gecenin organizasyonunu gerçekleştiren Özel Ümit Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Özler’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan gecede hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Çetin söz alarak, geceye katılan tüm misafirlere teşekkür etti. "Cumhuriyetimizin 100. yılını coşku ve gurur içinde kutlamak ve Uluönder Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını anmak için bir araya geldik. Bu önemli yıldönümünde, siz değerli misafirlerimizle birlikte olmak benim için büyük bir onur" diyerek sözlerine başlayan Kasım Çetin, Özel Ümit Hastaneleri’nin de 26 yıldır Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda çalıştığını kaydetti. Çetin sözlerini şöyle sürdürdü:
"Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında; yurdumuzun her bir ferdinin kendi alanında atamızın bize gösterdiği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma hedefinde tüm gücüyle çalışması gerekmektedir. Ümit grubu da sağlık sektörünün bölgedeki en önemli aktörlerinden birisi olarak 26 yıldır Atamızın gösterdiği hedef doğrultusunda çalışmaktadır. Bu özel günde sağlık sektöründe gösterdiğiniz başarılar için hepinizi tebrik ediyor gelecekteki projelerinizde ve hedeflerinizde başarılar diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum."
Gece Yüzüncü Yıl Marşı eşliğinde 100’üncü yıla özel hazırlanan pasta kesimi ile sona erdi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.