Kocagür Sağlık Evi’nde verilen hizmetler yerinde incelendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Kocagür Sağlık Evi’nde verilen hizmetler yerinde incelendi
#Sağlık | İHA
20 Şub 2024 / Sal 09:31
/ 2 Kez Okundu
| |

Aydın genelindeki ilçe ziyaretlerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Efeler ilçesi Kocagür Mahallesi’ndeki Sağlık Evi’nde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceledi.


Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Kocagür Sağlık Evi’ni ziyaret ederek sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceledi. Mahalledeki Sağlık Evi’ni inceleyen ve vatandaşlarla görüşen Müdür Şenkul, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı, özverili çalışmaları dolayısıyla da sağlık personellerine teşekkür etti.

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Efeler Kocagür Mahallesi Sağlık Evi’ni ziyaret ederek inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Hizmet sunum alanları ve yürütülen sağlık hizmetleri hakkında Sağlık Evi ebemizden bilgiler alan İl Sağlık Müdürümüz, sağlık evi ebemizin talep ve isteklerini dinledi. Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı, Efeler İlçe Sağlık Müdürü ve Mahalle Muhtarının da eşlik ettiği ziyarette, İl Sağlık Müdürümüz, sağlık evi ebemize yürüttüğü çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek kolaylıklar diledi" ifadeleri yer aldı.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.