AK Parti Domaniç Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan kitap kampanyası

AK Parti Domaniç Gençlik Kolları Başkanlığı, "Çocuklarımız Okusun" projesi kapsamında ilçe merkezinde bulunan okullara kitap bağışında bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
29 Ara 2017 / Cum 11:44 |
/ 98 Kez Okundu
| |
AK Parti Domaniç Gençlik Kolları Başkanlığı, "Çocuklarımız Okusun" projesi kapsamında ilçe merkezinde bulunan okullara kitap bağışında bulundu.
AK Parti Domaniç Gençlik Kolları Başkanlığı, "Çocuklarımız Okusun" projesi kapsamında Hisar İlköğretim Okulu, Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi, Domaniç Anadolu İmam Hatip Lisesi, Domaniç Mesleki ve Teknik Lisesi ve Domaniç İlköğretim okullarına kitap bağışının yanı sıra giyecek yardımında bulundu.
AK Parti Domaniç İlçe Gençlik Kolları Başkanı Anılcan Açıkgöz, yaptığı açıklamada, ilçedeki eğitim yatırımlarının her geçen gün artığına dikkat çekti. Açıkgöz, "ilçedeki okullarımızın bazılarında kütüphane eksiği var. Kampanyaya kapsamında okullarımızda kurulacak olan kütüphanelerin zenginleştirmek amacıyla ilçe merkezimizin lise ve ilköğretim okullarımız için topladığımız 300 adet kitapları eşit bir şekilde teslim ettik. Biz bu yola yaklaşık bir ay önce başladık. Bu kampanyamızda bizlerden yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Ak Parti Kütahya Milletvekilimiz M. Şükrü Nazlı’ya, Ak Parti Domaniç İlçe Başkanımız Ahmet Özoğul’a, okul müdürlerimize ve Domaniç halkına teşekkür ederiz” dedi.
Kitap dağıtım kampanyasına, AK Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, Yönetim Kurulu ve AK Parti Domaniç Gençlik Kolları katıldı.(TY-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.