AK Parti’li Hakan Fevzi İlhan; “Ortaca İçin Çalışacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ortaca İlçe Kongresinin 8 Aralık Cuma günü yapılacağı açıklandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Kas 2017 / Cum 12:01 |
/ 72 Kez Okundu
| |
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ortaca İlçe Kongresinin 8 Aralık Cuma günü yapılacağı açıklandı. Kongrede Ortaca İlçe Başkanlığına işadamı Hakan Fevzi İlhan aday oldu.
Kongre öncesi yapılan istişare görüşmelerinde mevcut başkan Yavuz Kırmızı tekrar aday olmazken, AK Parti Genel Merkezi Ortaca İlçe Başkan Adayı olarak işadamı Hakan Fevzi İlhan’ın uygun görüldüğüne dair açıklamada bulundu.
Ak Parti Ortaca ilçe yönetiminde ardından da il yönetiminde birer dönem görev alan İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu işadamı Hakan Fevzi İlhan, İl Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.
Ak Parti ilçe kongrelerinin 2017 yılı içerisinde tamamlanacağını dile getiren İlhan, Ortaca’da 8 Aralık Cuma günü ilçe kongresinin yapılacağını söyledi.
İl ve İlçe yönetimlerinde görevler aldığını ve Genel Merkez tarafından İlçe Başkanı adayı gösterilmekten mutluluk duyduğunu belirten İlhan; “Hoşgörü içerisinde belediyemiz ve diğer kurumlarımız ile birlikte parti ayrımı gözetmeden Ortacamıza hizmet için çalışacağız” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.