Bakan Pakdemirli Almanya’ya gidiyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 16-20 Ocak tarihleri arasında Almanya’ya resmi ziyarette bulunacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Siyaset | İHA
16 Oca 2020 / Per 13:38 |
/ 25 Kez Okundu
| |
Bakan Pakdemirli, Gıda ve Küresel Forumu ile 12. Tarım Bakanları Konferansı’na katılmak ve çeşitli temaslarda bulanmak üzere bugün Almanya’ya gidiyor. Her yıl Ocak ayında Berlin’de düzenlenen Uluslararası Yeşil Hafta (IGW) Fuarı’na katılacak olan Pakdemirli, Gıda ve Tarım Küresel Forumu kapsamında gerçekleştirilecek “Herkes İçin Gıda. Güvenli, Çeşitli ve Sürdürülebilir Beslenme için Ticaret” temalı Tarım Bakanları Zirvesi’ne de iştirak edecek. Pakdemirli, “Tarımsal Kalkınma için Ticaret” konulu 4. ara oturumunda da bir konuşma yapacak. Bakan Pakdemirli, ayrıca Moğolistan, Özbekistan, Almanya, Brezilya, Hırvatistan ile AB Komisyonu Başkanı ve FAO Direktörü ile ikili görüşmeler gerçekleştirecek.
Pakdemirli, Almanya programı kapsamında Türk-Alman Sanayi ve Ticaret Odası’nda Almanya’da yaşayan Türk iş adamlarıyla da bir araya gelecek.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.