Bakan Yardımcısı Karabay’a engelli öğrenciden el emeği hediye

Kütahya’nın Simav ilçesinde sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Karabay’a engelli bir öğrenci yaptığı tabloyu hediye etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
31 Ara 2017 / Paz 13:38 |
/ 114 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Simav ilçesinde sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Karabay’a engelli bir öğrenci yaptığı tabloyu hediye etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Karabay, Simav’da Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı makamında ziyaret etti. Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ve AK Parti İlçe Başkanı Avukat Adil Biçer ile birlikte sürpriz ziyaretler yapan Karabay, önce Simav Dikensiz Gülleri Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Canan Yıldırım Ceylan ve dernek üyeleri ile buluştu. Burada Nazlı isimli engelli öğrenci, yaptığı tabloyu Karabay’a hediye etti. Daha sonra görme engelli gazeteci ve köşe yazarı Güngör Avcıoğlu’nu ziyaret ederek bir süre sohbet eden Karabay, engelli vatandaşlara Simav Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri takdirle karşıladığını ifade etti. Simav’da yapılması planlanan Huzur Evi projesi ile bilgi alan Bakan Yardımcısı Karabay, ziyaretlerinin ardından Denizli’ye gitmek üzere Simav’dan ayrıldı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.