Başbakan Yardımcısı Işık: “Bu milletin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu bir kez daha Şırnak’ta görme imkanı bulduk”

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Bu milletin değerlerinin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu bir kez daha Şırnak’ta görme imkanı bulduk, iliklerimize kadar hissettik” dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Şub 2018 / Paz 11:51 |
/ 76 Kez Okundu
| |
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Bu milletin değerlerinin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu bir kez daha Şırnak’ta görme imkanı bulduk, iliklerimize kadar hissettik” dedi.
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli’nin İzmit ilçesinde AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetim kurulunu ziyaret etti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Başbakan Yardımcısı Işık, AK Parti Kocaeli Teşkilatının yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür etti. Şırnak’taki gözlemlerini anlatan Işık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte gittikleri ilde vatandaşların kendilerini duygulandırdığını söyledi. Işık, “Cuma günü Cumhurbaşkanımız ile birlikte Şırnak‘a gittik. Cizre, Silopi ve Şırnak merkezde tüm gün boyunca çok güzel bir program yaptık. Ne kadar büyük bir milletin evladı olduğumuzu, bu milletin değerlerinin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu bir kez daha Şırnak’ta görme imkanı bulduk, iliklerimize kadar hissettik. Şırnak’ta ‘Bakanım beni Afrin’e gönderin’ diyen genç kardeşimiz, 80 yaşının üzerindeki amcalarımızın ve teyzelerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza duasını gördük. Esnafımızın içinden gelen o samimi dualarını ve desteklerini gördük. Bölgede bambaşka bir hava var. O havayı bizzat yerinde teneffüs etmenin bizzat hem gururunu hem de duygusunu yerinde yaşadık” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.