Başkan Çetin akın memurlarla kahvaltıda buluştu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Başkan Çetin akın memurlarla kahvaltıda buluştu
#Siyaset | İHA
13 Şub 2024 / Sal 14:02
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, TÜMBELSEN’li daire müdürleri ve memurlarla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Çetin Akın, “Turgutlu’muz için projeler ürettiğimiz, hemşehrilerimize hizmet ettiğimiz mesai arkadaşlarımızla kahvaltıda bir araya gelerek sohbet ettik. Mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Düzenlenen kahvaltı organizasyonlarıyla belediye personeliyle bir araya gelen Başkan Çetin Akın sabah mesaisine memur çalışanlarla başladı. Orta Park Restoran’da, TÜMBELSEN tarafından organize edilen kahvaltıda daire müdürleri ve memurla bir araya gelen Başkan Çetin Akın, Turgutlu’ya hizmet noktasında özveriyle çalışan daire müdürleri ve memurlara teşekkür etti.
Kahvaltıya Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş, Mithat Erden ile TÜMBELSEN temsilcileri de katıldı.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Güne, belediyemizde TÜMBELSEN’li daire müdürleri ve memur mesai arkadaşlarımızla başladık. Turgutlu’muz için projeler ürettiğimiz, hemşehrilerimize hizmet ettiğimiz mesai arkadaşlarımızla kahvaltıda bir araya gelerek sohbet ettik. Emeklerinden ve çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.