Başkan Işık, Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’ı ağırladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Başkan Işık, Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’ı ağırladı
#Siyaset | İHA
20 Şub 2024 / Sal 11:14
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Kütahya Belediyesinin yararlanıcısı olduğu, Zafer Kalkınma Ajansı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya Çiniciler, Fotoğrafçılar ve El Sanatları Esnaf Odası ve Dumlupınar Üniversitesi’nin ortağı olduğu Avrupa Birliği fonlu IPA II Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yürütülen Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi hakkında Kütahya’da birtakım incelemelerde bulunacak.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte projenin tanıtım toplantısına katılan Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, sıcak ev sahipliğinden dolayı Başkan Işık’a teşekkürlerini iletti.
Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’ı ve ekibini Kütahya’da ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Işık, Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesinin Kütahya için çok faydalı olacağına inandığını ifade etti.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.