Başkan Mersinli vatandaşla buluşup sorunlarını dinledi

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli halkın sorunları dinlemeye ve gidermeye devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Mar 2018 / Paz 15:32 |
/ 39 Kez Okundu
| |
Seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli halkın sorunları dinlemeye ve gidermeye devam ediyor. Saruhanlı ilçesinde gerçekleştirilen deve güreşlerine katılan Başkan Mersinli vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
Hafta sonları da dahil mesai gözetmeden halk ile sürekli iç içe olan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli Saruhanlı’da deve güreşlerine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Saruhanlı Belediyesi’nin düzenlediği Deve Güreşi etkinliğine Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ile katılan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli güreşlerin bitmesinin ardından vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Mersinli’nin sorunların çözümü için hemen gerekli talimatları vermesi vatandaştan tam not aldı. Başkan Mersinli’nin vatandaşlarla olan samimi diyalogları da dikkat çekti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.