Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan’ın Doğu Akdeniz’deki tansiyonu yükselten açıklamalarına ilişkin, “Yunanistan’ın bu tür yaklaşımları, benim her zaman söylediğim bir gece ansızın gelebiliriz kelam-ı kibarını asla geriye götürmez. Bu benim için

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan’ın Doğu Akdeniz’deki tansiyonu yükselten açıklamalarına ilişkin, “Yunanistan’ın bu tür yaklaşımları, benim her zaman söylediğim bir gece ansızın gelebiliriz kelam-ı kibarını asla geriye götürmez. Bu benim için bir kelam-ı kibardır. Dolayısıyla bir gece ansızın gelebiliriz. Yunanistan’da iki üç isim rahat durmuyor. Hadlerini bilmiyorlar. Biz bu noktada diyoruz ki komşu komşuluk hukukunu bil. Bizimle fazla dalaşma. İstediğin kadar o adaları doldur. Bunların hiç biri sana bir fayda sağlamayacaktır. Burada Türkiye var yerini yurdunu iyi bileceksin. Tarihi filan incelerse gayet iyi görecektir. Gelen uçaklar silahlar şunlar bunlar farketmez. Bu işler yürek işidir” dedi. .

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Siyaset | İHA
16 Kas 2022 / Çar 08:54 |
/ 18 Kez Okundu
| |
rbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan’ın Doğu Akdeniz’deki tansiyonu yükselten açıklamalarına ilişkin, “Yunanistan’ın bu tür yaklaşımları, benim her zaman söylediğim bir gece ansızın gelebiliriz kelam-ı kibarını asla geriye götürmez. Bu benim için bir kelam-ı kibardır. Dolayısıyla bir gece ansızın gelebiliriz. Yunanistan’da iki üç isim rahat durmuyor. Hadlerini bilmiyorlar. Biz bu noktada diyoruz ki komşu komşuluk hukukunu bil. Bizimle fazla dalaşma. İstediğin kadar o adaları doldur. Bunların hiç biri sana bir fayda sağlamayacaktır. Burada Türkiye var yerini yurdunu iyi bileceksin. Tarihi filan incelerse gayet iyi görecektir. Gelen uçaklar silahlar şunlar bunlar farketmez. Bu işler yürek işidir” dedi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.