İsrail’in Hizbullah mevzilerini bombaladığı iddiası

İsrail’in Lübnan’ın Suriye sınırındaki Baalbek şehrinde bulunan Hizbullah askeri pozisyonlarını bombaladığı iddia edildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 16:48 |
/ 31 Kez Okundu
| |
İsrail’in Lübnan’ın Suriye sınırındaki Baalbek şehrinde bulunan Hizbullah askeri pozisyonlarını bombaladığı iddia edildi.
İsrail medyasında çıkan haberlere göre, İsrail savaş uçaklarının Lübnan’ın Suriye sınırındaki Baalbek şehrinde bulunan Hizbullah askeri mevzilerini bombaladığı iddia edildi. Haberlerde, "İsrail saldırılarının Baalbek’e komşu olan dağlardaki Hizbullah askeri mevzilerini hedef aldı" ifadeleri yer aldı. İsrail askeri basın mensupları konuyla ilgili haberlerin gerçek olmadığına vurgu yaptı. Askeri basın mensupları, "İsrail, Baalbek’teki Hizbullah mevzilerine herhangi bir saldırıda bulunmadı" şeklinde bir açıklamada bulundu.
İsrail ordusu, son beş yıl içinde Hizbullah milislerinin askeri mevzilerini ve Suriye rejimini hedef alan birçok saldırıda bulundu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.