Kahramankazan Belediye Başkanı Oğuz: “Esnafımızın her zaman yanındayız”

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçede faaliyet gösteren esnafları ziyaret edip “hayırlı işler, bol kazançlar” temennisinde bulunduğunu belirterek, “Yalnızca ilçemizin değil, ülkemizin de var olmasının önemli unsurlarından olan esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Siyaset | İHA
21 Eyl 2022 / Çar 13:48 |
/ 29 Kez Okundu
| |
Kahramankazan Belediye Başkanı Oğuz, ilçedeki esnafları sık sık ziyaret ederek yalnız bırakmıyor. Ziyaretleri sırasında samimi şekilde karşılanan Başkan Oğuz, esnaflarla sohbet ederek, fikir alışverişinde bulunuyor. “Hayırlı işler bol kazançlar” temennisinde bulunduğu esnafın talep ve görüşlerini dinleyen Oğuz, bunlara ilişkin notlar alıyor. Oğuz, ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlara da hal hatır sorarak, sohbet ediyor.
Oğuz, belediye olarak ilçedeki esnaf ve sanatkarların her zaman yanlarında olduklarını aktararak, “Bu doğrultuda esnaflarımızı sürekli olarak ziyaret ediyoruz. Ekmek teknelerinde ziyaret ettiğimiz esnaflarımıza sohbet ediyor, istek ve önerilerini dinliyoruz, hayırlı, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz. Bizlere gösterdikleri misafirperverlik için kendilerine teşekkür ediyorum. Yalnızca ilçemizin değil, ülkemizin de var olmasının önemli unsurlarından olan esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olacağız. Onlara elimizden gelen tüm desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.