Kaymakam Aydın: “Hızlı çözümler üretiyoruz”

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Kaymakam Aydın: “Hızlı çözümler üretiyoruz”
#Siyaset | İHA
18 Ara 2022 / Paz 09:55
/ 39 Kez Okundu
| |

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret ederek halkın taleplerini dinlediklerini ve hızlı çözümler ürettiklerini söyledi.

Her hafta merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret eden Kaymakam Aydın, bu hafta ise kaymakamlık birim müdürleri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalara son sürat devam ettiklerini ifade eden Kaymakam Aydın, “Kamu hizmetlerini tüm mahallelerimize etkin şekilde ulaştırmak ve halkımızın sorunlarını yerinde görerek çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret ederek halkımızın taleplerini dinliyor ve hızlı çözümler üretiyoruz. Bu hafta da kaymakamlık ve belediye müdürlerimiz ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak mahallelerini ziyaret ettik. İlçemizdeki her mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak hızlı çözümler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
Beşçatak ve Sarmaç mahalleleri sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.