MHP’li belediye başkanları, istişare toplantısında buluştu

Kütahya Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) İstişare Toplantısı, belediye başkanlarının katılımıyla Dumlupınar ilçesinde yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 11:04 |
/ 82 Kez Okundu
| |
Kütahya Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) İstişare Toplantısı, belediye başkanlarının katılımıyla Dumlupınar ilçesinde yapıldı.
MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, ’’ Belediye başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu ayki toplantımız kurtuluşun toprakları Dumlupınar İlçemiz idi. Öncelikli olarak Dumlupınar Belediyemizi ziyaret ettik, sonrasında müze ve ilk hedef anıtı, Atatürk Evi, Kurtuluş Parkı ve Şehitlik ziyaretiyle devam etti. Şehitlerimize duamızın ardından istişare toplantımızı gerçekleştirip vedalaştık’’ dedi.
Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan, yaptığı açıklamada, ’’Değerli İl Başkanımızı ve Belediye Başkanlarımızı eşleriyle birlikte ağırlamaktan onur duyduk. Dumlupınar ilçemizin tüm tarihi ve manevi değeri olan yerlerini gezip kendilerine bilgilendirmelerde bulunduk. Ardından son derece verimli geçen istişare toplantımızı gerçekleştirdik’’ diye konuştu.
Şehitlik ziyaretinde Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan tarafından Kuran-ı Kerim okundu ve şehitler için topluca dua edildi. (YD-EFE)

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.