Özbekistan’dan 20 ülkeye vize muafiyeti

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev’in imzaladığı kararnameyle 20 ülke vatandaşlarına 30 gün süreli vize muafiyeti tanındı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Siyaset | İHA
13 Ağu 2019 / Sal 15:37 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev tarafından bugün imzalanan Özbekistan’da turizm sektörünün daha da gelişmesine ilişkin tedbirler hakkındaki kararname ile 1 Ocak 2020’den itibaren 20 ülke vatandaşlarına 30 gün süreli vize muafiyeti uygulanmaya başlanacak.
1 Ocak 2020 tarihinden itibaren Antigua ve Barbuda, Bahamalar, Barbados, Belize, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Grenada, Guatemala, Honduras, Jamaika, Kosta Rika, Küba, Meksika, Nikaragua, Panama, Trinidad ve Tobago, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Saint Kitts ve Nevis vatandaşlarına 30 gün süreli vizesiz Özbekistan seyahati imkanı sağlanacak. Bu kararname ile Özbekistan’ın vatandaşlarına vize muafiyeti tanıdığı ülkeler sayısı 83’e ulaştı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.