Sadullah Çarboğa, Şoförler Odası Başkanlık seçiminde yeniden aday

Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Sadullah Çarboğa, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Niğde ile ilgili görüş alışverişinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Ara 2017 / Pzt 14:56 |
/ 44 Kez Okundu
| |
Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Sadullah Çarboğa, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Niğde ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Çarboğa, önümüzdeki haftalarda yapılacak Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden aday olacağını söyledi.
Şoförler ve Otomobilciler Odası binasında gerçekleştirilen topşantıda önümüzdeki haftalarda yapılacak olan Oda Başkanlığı konusuna değinen Başkan Sadullah Çarboğa, göreve geldikleri günden bu yana şoför meslektaşlarının tüm sorunlarının çözümü konusunda yakınen ilgilendiklerini ifade etti.
Başkan olarak değil, tüm şoför meslektaşlarım ve üyeleriyle ağabey-kardeş ilişkisi kurduk. Yönetim Kurulu olarak Niğde için ne yapabiliriz soruları konusunda istişarede bulunuyoruz.
Yapılacak Şoförler ve Otomobilciler Odasının yapılacak Olağan Genel Kuruluna Başkan adayı olarak katılacak meslektaşlarına başarılar dileyen Çarboğa, “Bu göreve gerçekten yürekten hizmet edecek kişilerin gelmesini isterim. Gelecek arkadaşlarımızın da Niğde’ye hizmet mantığında çalışmasını dilerim” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.