A Milli Takım’ın aday kadrosu belli oldu

FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda mücadele eden A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın Hırvatistan ve Hollanda ile karşılaşacağı müsabakaların aday kadrosu belli oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Spor | İHA
22 Kas 2020 / Paz 13:52 |
/ 8 Kez Okundu
| |
A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın, FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda Hırvatistan ve Hollanda ile oynayacağı maçların aday kadrosu açıklandı. İstanbul’un ev sahipliğinde korona virüs nedeniyle fanus düzeninde gerçekleştirilecek organizasyonda ay-yıldızlılar, 27 Kasım Cuma günü saat 19.00’da Hırvatistan ve 29 Kasım Pazar günü de saat 17.00’de Hollanda ile karşı karşıya gelecek.
23 Kasım Pazartesi günü kampa girerek çalışmalarına başlayacak olan millilerin sporcu listesi şöyle:

"Ege Arar (Aliağa Petkim Spor), Doğuş Balbay (Anadolu Efes), A. Buğrahan Tuncer (Anadolu Efes), Deshane Davis Larkin (Anadolu Efes), Sertaç Şanlı (Anadolu Efes), Tolga Geçim (Anadolu Efes), Alperen Şengün (Beşiktaş JK), Şehmus Hazer (Beşiktaş JK), Berk Demir (Darüşşafaka), Doğuş Özdemiroğlu (Darüşşafaka),
Metehan Akyel (G.Antep Basketbol), Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe), Yiğit Arslan (Galatasaray), J.Metecan Birsen (Pınar Karşıyaka), Berkan Durmaz (TOFAŞ),
Berk İbrahim Uğurlu (TOFAŞ)"

Reklam
İnegöl’de yüzlerce firmadan binlerce ürün arasından istediğiniz ürünü ister evinize ister iş yerinize sipariş verebilirsiniz İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 Manisa F.K 11 26 31
2 Hekimoğlu Trabzon 10 15 21
3 Anagold 24 Erzincanspor 10 8 20
4 Uşak Spor 10 7 20
5 Sancaktepe F.K 9 11 17
6 Sarıyer 9 5 16
7 Afjet Afyonspor 9 1 15
8 Amed S.F 10 -3 15
9 Kocaelispor 9 -3 14
10 Ankara Demir 7 8 13
11 Zonguldak Kömürspor 10 -5 9
12 Ergene Velimeşe Spor 11 -6 9
13 Çorum F.K 7 -2 7
14 Kahramanmaraşspor 7 -2 7
15 İnegölspor 9 -6 7
16 Hacettepe Spor 10 -8 6
17 Niğde Anadolu F.K 10 -13 6
18 Gümüşhane Spor 9 -10 2
19 Şanlıurfaspor 9 -23 1