Avrupa Konfederasyon Ligi: Petrocub: 0 - Sivasspor: 1 (İlk yarı)

Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Ön Eleme ilk maçında Sivasspor, deplasmanda Moldova temsilcisi Petrocub ile karşılaşıyor. Mücadelenin ilk yarısını Yiğidolar 1-0 önde tamamladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Spor | İHA
22 Tem, 2021 / Per 20:49 |
/ 11 Kez Okundu
| |

Maçtan dakikalar (İlk yarı)
12. dakikada Pedro Henrique’nin ceza sahası dışından sert şutunda top auta çıktı.
16. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Caner meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 0-1
33. dakikada Marius Iosipoi, rakip ceza sahasının hemen dışından vuruşunda kaleci Ali Şaşal gole izin vermedi.

Stat: Zimbru
Hakemler: Jeremie Pignard xx, Aurelien Drouet xx, Frederic Haquette xx
Petrocub Hincesti: Meira x, Potirniche xx, Efros xx, Jardan xx, Revenco x, Iosipoi x, Bogaciuc xx, Ambros xx, Douanla xx, Mihail Platica xx, Sergiu Platica x
Yedekler: Igor Mostovei, Onana Ndzomo, Artiom Rozgoniuc, Alexandru Bejan, Constantin Sandu, Iaser Turcan, Alexandru Vlas, Cornel Cotogoi, Vadim Gulceac
Teknik Direktör: Lilian Popescu
Sivasspor: Ali Şaşal xxx, Ahmet Oğuz xxx, Goutas xx, Caner xxx, Uğur xxx, Cofie xxx, Hakan Arslan xxx, Fajr xxx, Sefa xx, Henrique xx, Kayode xx
Yedekler: Emre Satılmış, Muammer Yıldırım, Ziya Erdal, Koray Altınay, Kerem Atakan Kesgin, Kubilay Eren Şahin, Jorge Felix, Leke James, Yatabare
Teknik Direktör: Rıza Çalımbay
Goller: Caner Osmanpaşa (dk. 16) (Sivasspor)
Sarı kartlar: Jardan, Platica (Petrocub)

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 İnegölspor 0 0 0
2 Afjet Afyonspor 0 0 0
3 Adıyaman 1954 Spor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Sarıyer 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0
7 Bayburt Özel İdare Spor 0 0 0
8 Bodrumspor A.Ş 0 0 0
9 Diyarbekir Spor A.Ş 0 0 0
10 Ergene Velimeşe Spor 0 0 0
11 Kahramanmaraşspor A.Ş 0 0 0
12 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
13 Sakaryaspor A.Ş 0 0 0
14 Serik Belediyespor 0 0 0
15 S. Van Spor FK 0 0 0
16 Sivas Belediye Spor 0 0 0
17 Niğde Anadolu FK 0 0 0
18 Çorum FK 0 0 0
19 SOMASPOR 0 0 0
20 Turgutluspor 0 0 0