Başarılı sporcular gururlandırdı

Dünyada ve Türkiye’de düzenlenen turnuva ve şampiyonalarda başarılı dereceler elde eden Ordulu sporcular yüz güldürdü.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Spor | İHA
17 May 2019 / Cum 15:32 |
/ 21 Kez Okundu
| |
Ordu’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde gösteri yapacak olan Türkiye’nin çeşitli illerinde yüzme, softbol, wushu, boks, judo branşlarında düzenlenen turnuvalarda derece giren Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonu sporcular ve antrenörleri Ordu Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, başarılı sporcuları ve antrenörlere hediyeler takdim ederek başarılarından dolayı tebrik etti. Genç, “Elde edilen başarıdan mutluluk duyuyoruz” dedi.
Dünyada ve Türkiye’de yüzme, softbol, wushu, boks, judo branşlarında düzenlenen turnuvalarda derece giren sporcular önemli başarılar elde ederek Ordu’ya dönmüştü.
26 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen ‘5. Avrupa Şampiyonası Wushukungfu turnuvasında Gamzenur Sarı, Oya Kömürcü, Gülnihal Çarkaci, Feyza Kevser Kurt Avrupa ikincisi olmuştu.
27-29 Nisan Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen
Bedensel Engelliler Yüzme şampiyonasında Kazım Agah 1., Judo’da 3-5 Mayıs Ankara’da düzenlenen Okul sporları Türkiye Yıldızlar şampiyonasında Resul Yalnız (60kg) 3., Gülsüm Ağaç (+63kg) 3.,Boksa’ta 2-7 Mayıs 2019 Yozgat’ta düzenlenen Boks Türkiye Şampiyonsında Liselerarası A katorisinde
Ahmet Şenol (91kg), Türkiye 1.si, Buğra Efe Bayramiç (49kg) Türkiye 3.sü, 15-18 Nisan 2019’da Mersin’de düzenlenen Liselerarası B kategorisinde Ahmet Şen (+80kg) Türkiye Üçüncü, Tolgahan Aktaş (63kg) Türkiye üçüncüsü olmuştu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 Yılport Samsunspor 28 53 73
2 Manisa F.K 28 48 63
3 Sancaktepe F.K 28 28 52
4 Hekimoğlu Trabzon 27 15 52
5 İnegölspor 28 11 45
6 Afjet Afyonspor 28 17 43
7 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
8 Pendikspor 28 1 40
9 Sarıyer 28 1 40
10 Zonguldak Kömürspor 28 -2 36
11 Çorum F.K 28 -6 36
12 Hacettepe Spor 28 -11 35
13 1922 Konyaspor 28 -7 33
14 GMG Kırklarelispor 27 -14 33
15 Başkent Akademi F.K 27 -7 28
16 Amed S.F 28 -18 28
17 Gümüşhanespor 27 -23 25
18 Şanlıurfaspor 28 -92 -14