Taekwondo gençler grup müsabakaları tamamlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Okul Sporları Daire Başkanlığı’nın 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan ve Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Taekwondo Gençler (kız-erkek) grup müsabakaları tamamlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Spor |
18 Mar 2018 / Paz 16:17 |
/ 229 Kez Okundu
| |
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Okul Sporları Daire Başkanlığı’nın 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan ve Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Taekwondo Gençler (kız-erkek) grup müsabakaları tamamlandı.
Atatürk Spor Salonu’nda yapılan ve 21 ilden 360 sporcunun katıldığı müsabakaların son gününde 55-63-68 kilo kadınlar, 73-78 kilo erkekler kategorinde sporcular mücadele etti. 55 kilo kadınlarda Ece Arık birinci, Melike Özkan ikinci oldu. Melisa Karsandı ve Ece Nur Top üçüncülüğü paylaştı. 63 kilo kadınlarda İrem Baysal birinci, Buse Eşit ikinci, Ceren Tutucu ve Melisa Nur Budak üçüncü oldu. 68 kilo kadınlarda Beyzanur Çifçi, Merve Kan ikinci, Melike Duman ve Elif Su Özcan üçüncü oldu.
73 kilo erkeklerde Muhammet Sert birinci, Deniz Kurt ikinci, Emre Öztunç ve Ali Kirazlı üçüncü oldu. 78 kilo erkeklerde ise Kadir Doymaz birinci, Ahmet Yılmaz ikinci, Ali Karaç ve Burak Avşar üçüncü oldu. Dereceye giren sporcular madalya ve belge ile ödüllendirildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 Sakaryaspor A.Ş 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor A.Ş 38 34 72
4 Sivas Belediye Spor 38 32 69
5 A.Z Bayburt Özel İdare Spor 38 15 66
6 S. Van Spor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekir Spor A.Ş 38 -12 41
16 Adıyaman 1954 Spor 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşe Spor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor A.Ş 38 -56 19