UEFA Avrupa Konferans Ligi: Petrocub: 0 - Sivasspor: 1 (Maç sonucu)

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Ön Eleme ilk maçında Sivasspor, deplasmanda Moldova temsilcisi Petrocub ile karşılaştı. Yiğidolar mücadeleden 1-0 galip ayrıldı ve rövanş için avantaj elde etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#Spor | İHA
22 Tem, 2021 / Per 21:56 |
/ 34 Kez Okundu
| |

Maçtan dakikalar (İkinci yarı)
55. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Henrique’nin sol çaprazdan şutunda kaleci Meira meşin yuvarlağı kurtardı.
74. dakikada altıpasa yakın bir noktada topla buluşan Sandu’nun şutu savunmadan geri döndü.
90+3. dakikada hızla ceza sahasına giren Ahmet, Ndzomo tarafından düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi.
90+5. dakikada beyaz noktanın başına geçen Yatabare’nin şutunda kaleci Meira köşe giden topa iyi uzandı ve gole izin vermedi.

Stat: Zimbru
Hakemler: Jeremie Pignard xx, Aurelien Drouet xx, Frederic Haquette xx
Petrocub Hincesti: Meira xx, Potirniche x, Efros x (Ndzomo dk. 58 x), Jardan xx, Revenco x, Iosipoi x (Sandu dk. 72 x), Bogaciuc xx (Turcan dk. 72 x), Ambros xx (Bejan dk. 86 ?), Douanla x (Gulceac dk. 58 x), Mihail Platica xx, Sergiu Platica xx
Yedekler: Igor Mostovei, Artiom Rozgoniuc, Alexandru Vlas, Cornel Cotogoi
Teknik Direktör: Lilian Popescu
Sivasspor: Ali Şaşal xxx, Ahmet Oğuz xxx, Goutas xx, Caner xxx, Uğur xx, Cofie xx (Jorge Felix dk. 80 x), Hakan Arslan xx, Fajr xx (Ziya Erdal dk. 90?), Sefa xx (Yatabare dk. 55 x), Henrique xxx (Koray Altınay dk. 90 ?) Kayode xx (Leke James dk. 80 x)
Yedekler: Emre Satılmış, Muammer Yıldırım, Koray Altınay, Kerem Atakan Kesgin, Kubilay Eren Şahin
Teknik Direktör: Rıza Çalımbay
Gol: Caner Osmanpaşa (dk. 16) (Sivasspor)
Sarı kartlar: Jardan, Platica, Bogaciuc, Ndzomo (Petrocub), Sefa Yılmaz, Fajr (Sivasspor)

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 İnegölspor 0 0 0
2 Afjet Afyonspor 0 0 0
3 Adıyaman 1954 Spor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Sarıyer 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0
7 Bayburt Özel İdare Spor 0 0 0
8 Bodrumspor A.Ş 0 0 0
9 Diyarbekir Spor A.Ş 0 0 0
10 Ergene Velimeşe Spor 0 0 0
11 Kahramanmaraşspor A.Ş 0 0 0
12 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
13 Sakaryaspor A.Ş 0 0 0
14 Serik Belediyespor 0 0 0
15 S. Van Spor FK 0 0 0
16 Sivas Belediye Spor 0 0 0
17 Niğde Anadolu FK 0 0 0
18 Çorum FK 0 0 0
19 SOMASPOR 0 0 0
20 Turgutluspor 0 0 0