Ümit Milli Takım, Norveç maçı hazırlıklarına başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Ümit Milli Takım, Norveç maçı hazırlıklarına başladı
#Spor | İHA
18 Kas 2023 / Cmt 16:20
1 dk okuma / 3 Kez Okundu
| |

Ümit Milli Futbol Takımı, 2025 UEFA Avrupa U21 Şampiyonası Grup elemelerinde karşılaşacağı Norveç maçı hazırlıklarına başladı.

Ümit Milli Futbol Takımı, 21 Kasım Salı günü Alanya’da Norveç ile oynayacağı 2025 UEFA Avrupa U21 Şampiyonası grup eleme maçının hazırlıklarına bugün TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yoğun yağmur altında yaptığı antrenmanla başladı. Slovenya maçında ilk 11 başlayan isimler fitness salonunda çalışırken, diğer oyuncular saha çalışmasında bulundu.
Ay-yıldızlılar, yarın İstanbul’da bir antrenman daha gerçekleştirecek ve 20 Kasım Pazartesi günü Alanya’ya giderek son çalışmasını maçın oynanacağı Alanya Oba Stadyumu’nda yapacak.

Ümit Milli Takımın Norveç maçı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Kaleciler: Doğan Alemdar (ES Troyes AC), Osman Ertuğrul Çetin (Gençlerbirliği), Emre Bilgin (Fatih Karagümrük)
Defans: Serdar Saatçı (SC Braga), Emin Bayram (KVC Westerlo), Taha Altıkardeş (Göztepe), Emir Ortakaya (Kocaelispor), Yasin Özcan (Kasımpaşa), Ayberk Karapo (Manisa FK), Kazımcan Karataş (Galatasaray), Eray Korkmaz (Çaykur Rizespor)
Orta Saha: Demir Ege Tıknaz (Beşiktaş), Aksel Baran Potur (Moss FK), Bartuğ Elmaz (Fenerbahçe), Cihan Çanak (Standard Liege), Emircan Gürlük (FC Orenburg), Şahin Dik (Giresunspor), Yunus Emre Konak (Sivasspor), Burak İnce (Slask Wroclaw)
Forvet: Erencan Yardımcı (Pendikspor), Metehan Altunbaş (Adanaspor)

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 İnegölspor 0 0 0
2 1461 Trabzon F.K 0 0 0
2 Adana 1954 F.K 0 0 0
4 Altay 0 0 0
5 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
6 Altınordu 0 0 0
7 Fethiyespor 0 0 0
8 Ankaraspor 0 0 0
9 Batman Petrolspor 0 0 0
10 Hes İlaç Afyonspor 0 0 0
11 Karaköprü Belediye Spor 0 0 0
12 İskenderunspor A.Ş 0 0 0
13 Kepez Spor FK 0 0 0
14 Kırklarelispor Futbol A.Ş 0 0 0
15 Isparta 32 Spor 0 0 0
16 GMG Kastamonuspor 0 0 0
17 Sarıyer 0 0 0
18 Tuzlaspor A.Ş 0 0 0