Ziraat Türkiye Kupası: Trabzonspor: 1- RAMS Başakşehir: 0 (Maç sonucu)

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Ziraat Türkiye Kupası: Trabzonspor: 1- RAMS Başakşehir: 0 (Maç sonucu)
#Spor | İHA
28 Şub 2024 / Çar 19:33
1 dk okuma / 1 Kez Okundu
| |

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakasında Trabzonspor, sahasında RAMS Başakşehir’i 1-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.


Maçtan Dakikalar (İkinci yarı)
56. dakikada Umut Güneş’in pasında topla ceza sahası içine giren Visca’nın sağ çaprazdan düzgün vuruşunda meşin yuvarlak kaleci Deniz Dilmen’in sağından ağlarla buluştu. 1-0
87.dakikada Opoku’nun uzak mesafeden vuruşunda meşin yuvarlak üstten auta çıktı.

Hakemler: Kadir Sağlam, Serkan Olguncan, Serkan Çimen
Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Meunier, Mendy, Denswill, Eren Elmalı, Berat Özdemir, Umut Güneş (Kerem Şen dk. 81), Bardhi, Visca (Fountas dk. 82), Trezeguet (Pepe dk. 77), Onuachu (Enis Destan dk. 68)
Yedekler: Muhammet Taha Tepe, Rayyan Baniya, Umut Bozok, Göktan Gürpüz, Mehmet Can Aydın, Arif Boşluk,
Teknik Direktör: Abdullah Avcı
RAMS Başakşehir FK: Deniz Dilmen, Emirhan İlkhan, Yağız Dilek, Opoku, Lima, Josef (Dubois dk. 82), Mehdi Abeid (Berkay Özcan dk. 62), Kemen, Figueiredo (Pereira dk. 63), Serdar Gürler (Deniz Türüç dk.63), Keny (Piatek dk. 71)
Yedekler: Volkan Babacan, Aleksic, Efe Arda Koyuncu, Berkay Aydoğmuş, Batuhan Çelik
Teknik Direktör: Çağdaş Atan
Gol: Visca (dk. 56) (Trabzonspor)
Sarı kartlar: Bardhi (Trabzonspor), Josef (RAMS Başakşehir)

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Puan Durumu
# Takımlar O AV P+
1 İnegölspor 0 0 0
2 1461 Trabzon F.K 0 0 0
2 Adana 1954 F.K 0 0 0
4 Altay 0 0 0
5 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
6 Altınordu 0 0 0
7 Fethiyespor 0 0 0
8 Ankaraspor 0 0 0
9 Batman Petrolspor 0 0 0
10 Hes İlaç Afyonspor 0 0 0
11 Karaköprü Belediye Spor 0 0 0
12 İskenderunspor A.Ş 0 0 0
13 Kepez Spor FK 0 0 0
14 Kırklarelispor Futbol A.Ş 0 0 0
15 Isparta 32 Spor 0 0 0
16 GMG Kastamonuspor 0 0 0
17 Sarıyer 0 0 0
18 Tuzlaspor A.Ş 0 0 0