Spor camiasının ünlüleri İnegöl’e hayran kaldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Spor camiasının ünlüleri İnegöl’e hayran kaldı
#Bursa | İHA
15 May 2024 / Çar 11:36
1 dk okuma / 164 Kez Okundu
| |

Spor yorumcuları Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve eski milli futbolcu Ümit Karan, Wobilimoda Mobilya AVM’ye hayran kaldı.

İnegöl’ün önde gelen mobilya alışveriş merkezlerinden biri olan Wobilimoda Mobilya AVM’ye gelen spor camiasının önde gelen isimlerini Wobilimoda Mobilya AVM Genel Müdür Sedat Beşiktepe ve yönetim üyeleri karşıladı. Mağazayı gezmekte zorlanan isimler mağazadaki çalışanlar ve müşterilerle bol bol fotoğraf çekindi.
İnegöl’e övgüler yağdıran Ahmet Çakar, "Gurur duydum Türkiye’nin mobilya sektörü, kalbi insanlar ekmek yiyor. Belki bir 5 bin kişi daha gelse onlar da ekmek sahip olacak. Buradan ihracat Avrupa ülkelerine. Türkiye’nin her yerine yapılmış dağıtımları duydum, gördüm. Gurur duydum. Wobilimoda Mobilya AVM’de 125 tane mobilya mağazası varmış. Böyle bir konsept, Amerika Birleşik Devletleri’ne belki vardır. Dünyaca ünlü markalar bile bunu becerememiş. Ben böyle geniş AVM’yi Türkiye’de hiç görmedim. İçi pırıl pırıl. Tebrik ediyorum kimin emeği geçmişse. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum" şeklinde konuştu.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.