Aydın’da okul güvenliği koordinasyon toplantısı yapıldı

Aydın’da okul güvenliği koordinasyon toplantısı Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Konferans salonunda geniş bir katılım ile gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Eyl 2017 / Sal 10:25 |
/ 22 Kez Okundu
| |
Aydın’da okul güvenliği koordinasyon toplantısı Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Konferans salonunda geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirilen okul güvenliği koordinasyon toplantısında, öğrencilerin güvenli bir şekilde eğitim-öğretim hayatına devam edebilmesi için yapılması gerekenler kararlaştırıldı.
Toplantıda, okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanarak Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocukların güvenli bir şekilde servislerle taşınması, öğrencilerin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri konularının üzerinde duruldu.
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın’da eğitim öğretim seviyesinin Türkiye geneli üzerinde olduğunu, çocukların yeni eğitim öğretim yılında toplumun her kesiminden tüm paydaşların katılımlarıyla güvenlik önlemlerinin üst düzeyde alınacağı bir yıl geçirmeleri için her türlü tedbirin alınacağını belirtti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.