Deniz Türkali, Forum Mersin’de sevenleriyle buluştu

Türk sinemasının en iyi kadın oyuncuları arasına adını yazdıran Deniz Türkali, yazar kimliğiyle Forum Mersin Alış Veriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 12:44 |
/ 50 Kez Okundu
| |
Türk sinemasının en iyi kadın oyuncuları arasına adını yazdıran Deniz Türkali, yazar kimliğiyle Forum Mersin Alış Veriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu.
Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Deniz Türkali, ’Daha Dans Edicem’ kitabını Forum Mersin ziyaretçileri için imzaladı. Türkali, yeni kitabının imza gününde ayrıca ziyaretçileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Deniz Türkali ve Murat Çelikkan’ın dört yıl boyunca sürdürdükleri sayısız görüşmenin sonucunda ortaya çıkan kitap, Türkali’nin başına iyi kötü, acı tatlı ne gelirse gelsin yaşama duyduğu aşkın ve bu aşktan hiç vazgeçmemesinin hikayesini anlatıyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.