Aras Kargo, “Aras Burası Esnaftan Gönder” hizmetini duyurdu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Aras Kargo, “Aras Burası Esnaftan Gönder” hizmetini duyurdu
#Ekonomi | İHA
21 Kas 2023 / Sal 11:28
2 dk okuma / 18 Kez Okundu
| |

Aras Kargo, müşteri deneyimine yönelik getirdiği yeniliklerle, hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Şirket, “Aras Burası Esnaftan Gönder” hizmetini tüketicilerle buluşturarak Türkiye’de ilklerden birini hayata geçiriyor.


Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden Aras Kargo’nun hayata geçirdiği ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’ hizmeti, yeni bir dönemin kapılarını açıyor. Yapılan açıklamaya göre, Türkiye genelinde 2 bin 800’den fazla Aras Burası noktası bulunan Aras Kargo, “En Yakında, Hep Yanında” hizmet anlayışı ile tüketicilere en yakın teslimat ağı olmayı hedefliyor. Tüm Türkiye’yi kapsayan ve Kasım ayı itibarıyla uygulamaya geçen ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’ hizmeti ile tüketiciler artık evlerine en yakın esnaftan kargosunu kolayca gönderebiliyor. Yeni hizmetin lansmanına özel olarak, ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’le gönderilen bireysel kargolar indirimli olarak tüketicileri bekliyor.

Yeni hizmet, müşterilere kargolarını diledikleri zaman ve yerden gönderme, aynı zamanda istedikleri noktadan teslim alma imkânı sunarak özellikle Kasım ayındaki alışveriş kampanyası döneminde tüketicilere büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu hizmet, kargo hizmetlerine erişimi kolaylaştırmanın yanı sıra, tüketicilere iade dahil tüm kargo gönderimlerini, her gün önünden geçtikleri market ve kırtasiye gibi esnaf aracılığıyla gerçekleştirme avantajı sağlıyor.

Daha pratik ve hızlı gönderimin yeni adresi olan ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’ hizmeti ile tüketiciler kendilerine en yakın Aras Burası esnafını bulup gönderilerinin boyutunu belirleyerek adres bilgilerini girebiliyor, ödemeyi online olarak gerçekleştirip kargolarını tercih ettikleri esnafa 3 gün içinde bırakabiliyor. Hem tüketiciler hem esnaf için büyük katkı sağlayan ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’ hizmeti tüketicilere kolay ve erişilebilir bir kargo gönderim deneyimi sunarken esnafa da ek gelir fırsatı sunuyor.

“Zaten uğradığınız market, kırtasiye veya petshop artık Aras Kargo şubesi”
Türkiye’de ilk ve tek olan ‘Aras Burası Esnaftan Gönder’ hizmetini hayata geçirmiş olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Aras Kargo Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Utku Ayyarkın şunları söyledi: “Şirket olarak, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak, gerekli teknolojik altyapıyı oluşturarak tüketicilere esnek hizmetler ulaştırmaya odaklandık. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini ve deneyimini ön planda tutarak ‘En Yakında, Hep Yanında’ prensibiyle hareket ediyoruz. Aras Burası Esnaftan Gönder hizmetimiz de, Türkiye’de bir ilk olarak müşterilerimize sunduğumuz bir ayrıcalık. Müşterilerimiz artık, zamandan ve mekândan bağımsız olarak kargo gönderimlerini şubeye gitmeden teslim etmek istiyor. Bu yenilikçi hizmetle, kargo gönderimini müşterilerimize daha yakın, daha erişilebilir ve daha kolay hale getiriyoruz. Mahallenizde zaten uğradığınız market, kırtasiye veya petshop Aras Kargo şubesine dönüşüyor. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi motive ediyor ve bu hizmeti Türkiye genelinde daha da yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.”

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.