Ağrı’da öğrencilere kitap desteği

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Ağrı’da öğrencilere kitap desteği
29 Şub 2024 / Per 14:25
1 dk okuma / 9 Kez Okundu
| |

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nitelikli Eğitim ve Araştırma Derneği (NEVADER) tarafından Naci Gökçe Anadolu Lisesi öğrencilerine kitap desteği sağlandı.

Naci Gökçe Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kitap dağıtım törenine, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, NEVADER Başkanı Azad Tekin Ulutaş, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Törende konuşan Hasanoğlu, kitap desteğini sağlayan NEVADER’e teşekkür ederek, "Kitap okumak, bilgi ve kültür seviyesini yükseltmenin en önemli yollarından biridir. Siz değerli öğrencilerimizden, bu kitapları okumanızı, okuduklarınızı anlamanızı ve hayatınıza yansıtmanızı istiyoruz. Başarılı bir eğitim hayatı için kitap okumak şarttır." dedi.
NEVADER Başkanı Ulutaş da, dernek olarak eğitim kalitesini artırmak için çalıştıklarını belirterek, "Öğrencilerimizin başarılı olması için ders çalışmanın önemini vurgulamak istiyoruz. Ders çalışmak, sadece sınavlarda iyi not almak için değil, hayatta başarılı olmak için de gereklidir. Bu kitaplar, sizlere yeni ufuklar açacak, hayal gücünüzü geliştirecek ve bilginizi artıracaktır. Bu kitapları okuyun, okutturun ve arkadaşlarınızla paylaşın." diye konuştu.
Konuşmaların ardından Hasanoğlu ve Ulutaş, öğrencilere kitaplarını dağıttı. Öğrenciler, kitap desteğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.