Avşar’dan silahlı kavga iddialarına yalanlama

MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, Ankara’da MHP Malatya il ve Battalgazi ilçe yönetiminin silahlı kavga ettiği iddialarını yalanladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mar 2018 / Pzt 12:57 |
/ 86 Kez Okundu
| |
MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, Ankara’da MHP Malatya il ve Battalgazi ilçe yönetiminin silahlı kavga ettiği iddialarını yalanladı.
MHP’nin 12. Olağan Kurultayı için Ankara’da bulunan MHP İl Teşkilatı ve Battalgazi Teşkilatı arasında silahlı kavga çıktığı iddiaları ile ilgili olarak MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar bir açıklama yaptı. Başkan Avşar, olayın kendileri ile ilgisi olmadığını ve farklı gruplar arasında meydana geldiğini kendilerinin de kavgayı ayırmaya çalıştıklarını ifade ederek, olayı ayırmaya çalışırken kendisinin de hafif şekilde yaralandığını söyledi. Başkan Avşar, iddiaların tamamen asılsız ve yalan olduğunu bildirerek, “İl teşkilatımızla kurultay sonrası otel lobisinde istişare ve sohbet için orada bulunuyorduk. Olay esnasında facia çıkmasın diye olaya müdahale ederek araya girdik. Malatya il ve ilçe teşkilatlarımızın aralarında hiçbir zaman husumet ve kavga asla olmamıştır olmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.