Başkan Atilla: “Hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz”

Muhtarlarla istişare toplantısını düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz" dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 13:00 |
/ 26 Kez Okundu
| |
Muhtarlarla istişare toplantısını düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz" dedi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Atilla, Kültür ve Kongre Merkezi’nde merkezde ve ilçelerde görev yapan muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi. Mahallelerin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla toplantılara devam ettiklerini aktaran Başkan Atilla, muhtarlardan beklentileri sordu.
Diyarbakır’ın her mahallesine eşit hizmeti götürmek için çalıştıklarını belirten Başkan Atilla, “En işlek semtten kırsal kesime tüm mahallerimize devletimizin tüm imkanlarını götürüyoruz. Hükümetimizin destekleriyle şehrimizde önemli projeleri hayata geçirdik. Çalışmalarımız, her gün artarak devam ediyor. Herkese eşit mesafedeyiz, farklı görüşleri dinleyerek planlarımızı yapıyoruz. Yaşadığımız şehri güzelleştiriyoruz. Halkımızı en iyi belediyecilik hizmetlerinden faydalandırıyoruz. Hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz” dedi.
Başkan Atilla, muhtarlarla toplantılarını sürdürecek.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.