Bozüyük’e down sendromlu gençlere müjde

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü” nedeni ile down sendromlu öğrencileri ziyaret etti, sodece onların çalışacağı “Sevgi Kafeteryası” projesinin müjdesini verdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 17:15 |
/ 91 Kez Okundu
| |
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü” nedeni ile down sendromlu öğrencileri ziyaret etti, sodece onların çalışacağı “Sevgi Kafeteryası” projesinin müjdesini verdi.
Bozüyük Şehit Zafer İpek Özel Eğitim Okulu’nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Bakıcı, öğrencilere çeşitli hediyeler vermesinin ardından, okulda görevli olan öğretmenler ile sohbet etti. Burada yaptığı açıklamada Başkan Bakıcı; “Bir çocuğu yetiştirmek emek isteyen ve çok önemli olan bir iştir. Sizler okulumuzdaki öğrencilerimizi topluma kazandırmak ve kendilerini geliştirmeleri için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bizler de bu noktada, tüm talep ve isteklerinizi yerine getirmek ile görevliyiz” dedi ve Bozüyük’e yapılacak olan ve sadece down sendromlu gençlerin çalışacağı “Sevgi Kafeteryası” projesinin müjdesini verdi.
Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya ziyaretinde Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve AK Parti Kadın Kolları Gülcan Bayraktar da eşlik etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.