Isparta Belediyesi asfalt ve kaldırım yenileme çalışmaları

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Isparta Belediyesi asfalt ve kaldırım yenileme çalışmaları
18 Eyl 2023 / Pzt 17:11
1 dk okuma / 30 Kez Okundu
| |

Isparta Belediyesi tarafından Emre Mahallesi 123. caddedeki asfalt yenilenirken, 144. caddede Çayboyunun iniş tarafındaki kaldırımlara da renkli begonit taş döşeniyor.

Isparta Belediyesi, mahallelerde asfalt ve kaldırım düzenleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Emre Mahallesi 123. caddede daha önce kaldırımlara gidiş ve geliş yönünde renkli begonit taş döşenmişti. Caddenin asfaltı da yenileniyor. Caddenin bozuk ve deforme olan asfaltı freze makinesi ile kaldırılırken, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından bölgede altyapı çalışmaları gerçekleştirildi. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt çalışmaları başladı. Emre Mahallesi 123. Caddede 17 bin 100 metrekare alana sahip yol yeniden asfaltlanıyor.
123. caddede gerçekleştirilen begonit taş çalışmasının devamı olarak da Çayboyundan iniş tarafındaki kaldırımlar da yenileniyor. Bölgede begonit taş döşeme çalışmaları devam ediyor.
Emre Mahallesi Muhtarı Gürcan Suvay, “Daha önce 50 yıl dayanıklı diyerek yapılan asfalt 5 yıl geçmeden ömrünü tamamladı. Çok kötü bir hal aldı. Çukurlar, çatlaklar oluşmuştu. Yolumuzun ne kadar kötü olduğunu belediye başkanımıza ilettik. Başkanımız ekiplere talimat verdi. Hem yolumuz yenileniyor hem de kaldırımlarımız yapılıyor. Hamamın olduğu 144. caddenin de sağ tarafında begonit taş çalışması yapılıyor ” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.